Ons team

Locatie Goudmos:

1-2 A    Annemiek van der Velde / Claudia de Haan
1-2 B    Helma Trommel / Marja den Hartogh
3 A     Linda te Pas
4 A     Anna Kevenaar
5 A     Carin de Beijer / Stieneke Bun
5-6 B   Annefleur Kwakernaak
6 A       Ilja de Bree
7 A     Hans Poulus
8 A       Anneloes Kodde

Locatie Donge:

1-2 C  Michael de Leeuw
1-2 D  Nicolette van Wageningen / Marlies Vellekoop
3 B       Wijnand Bun
4 B       Nadine Smit-Vegter / Caty Tas
5-6 C  Roos Stout
6 D      Evelina Mosmans
7 D      Tessa Bijleveld
8 B      Anke Doornekamp

Sandra Hunnego

Sandra Hunnego

Directeur

E. Stuur e-mail
T. 0180 – 315 939

Chantal de Rijk

Chantal de Rijk

Intern begeleider | locatievertegenwoordiger

E. Stuur e-mail
T. 0180 – 313 560

Claudia de Haan

Claudia de Haan

ICT coördinator | coördinator groepen 1/2 | leerkracht groep 1/2a

E. Stuur e-mail

Annefleur Kwakernaak

Annefleur Kwakernaak

bovenbouwcoördinator | rekencoördinator | leerkracht groep 5/6b

E. Stuur e-mail

Marja den Hartogh

Marja den Hartogh

leerkracht groep 1/2b

E. Stuur e-mail

Marlies Vellekoop

Marlies Vellekoop

leerkracht groep 1/2d

E. Stuur e-mail

Stieneke Bun

Stieneke Bun

leerkracht groep 5a

E. Stuur e-mail

Anna Kevenaar

Anna Kevenaar

leerkracht groep 4a

E. Stuur e-mail

Wijnand Bun

Wijnand Bun

leerkracht groep 3b | cultuurcoördinator

E. Stuur e-mail

Carin de Beijer

Carin de Beijer

leerkracht groep 5a

E. Stuur e-mail

Anneloes Kodde

Anneloes Kodde

leerkracht groep 8a

E. Stuur e-mail

Sanne Dekker- van der Vlis

Sanne Dekker- van der Vlis

remedial teacher| leescoördinator

E. Stuur e-mail

Evelina Mosmans

Evelina Mosmans

leerkracht groep 6d

E. Stuur e-mail

Hans Poulus

Hans Poulus

leerkracht groep 7a

E. Stuur e-mail

Ilja de Bree

Ilja de Bree

leerkracht groep 6a

E. Stuur e-mail

Roos Stout

Roos Stout

Coördinator middenbouw | leerkracht groep 5/6c

E. Stuur e-mail

Nicolette van Wageningen

Nicolette van Wageningen

leekracht groep 1/2d

E. Stuur e-mail

Helma Trommel

Helma Trommel

leerkracht groep 1/2b

E. Stuur e-mail

Tessa Bijleveld

Tessa Bijleveld

leerkracht groep 7b

E. Stuur e-mail

Michael de Leeuw

Michael de Leeuw

leerkracht groep 1/2c

E. Stuur e-mail

Linda te Pas

Linda te Pas

leerkracht groep 3a

E. Stuur e-mail

Anke Doornekamp

Anke Doornekamp

leerkracht groep 8b

E. Stuur e-mail

Suus van Tienhoven

Suus van Tienhoven

leerkracht groep 5/6b, 8a, 7a

E. Stuur e-mail

Caty Tas

Caty Tas

leerkracht groep 4b

E. Stuur e-mail

Annemieke van der Velde

Annemieke van der Velde

leerkracht groep 1/2a

E. Stuur e-mail

Janine van Delft

Janine van Delft

leerkracht groep 6a

E. Stuur e-mail

Nadine Smit-Vegter

Nadine Smit-Vegter

leekracht groep 4b

E. Stuur e-mail

Maxime den Hollander

Maxime den Hollander

leerkracht groep 5/6c

E. Stuur e-mail

Gabriëlle Pieterse

Gabriëlle Pieterse

intern begeleider

E. Stuur e-mail

Jeffrey Paanakker

Jeffrey Paanakker

vakleerkracht gym

E. Stuur e-mail